Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання алфавіту є базою для вивчення письмової української мови. Знаючи порядок літер, дитина зможе вільно в них орієнтуватись і добре запамʼятати кожну. Ця вправа присвячена тренуванню вміння дитини ставити літери на свої місця відносно одна одній. На екрані перед дитиною зображено кілька літер. Їх небагато, але знаходяться вони у хаотичній послідовності. Завдання, що ставиться перед учнем на кожному з етапів вправи, полягає у тому, щоб поставити ці літери у алфавітному порядку. Коли дитина це робить, то проходить далі, на новий рівень завдання, де перед нею буде вже інший шматочок алфавіту та нові літери, які теж треба поставити правильно. Хоча ця вправа не має суттєвого ігрового аспекту або сюжетного елементу, кольорове та яскраве оформлення літер та можливість переміщувати елементи, робить завдання дійсно цікавим дитині. Окрім того, з кожним етапом її дії будуть більш впевненими, а відтак – і більш швидкими, тож останні рівні можна буде проходити на час. А це в свою чергу зробить виконання вправи більш динамічним та результативним. Для підказки є озвучка необхідного ряду літер, однак краще намагатись нею не користуватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Алфавітний порядок літер
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися