Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслова – набагато більш різнопланові слова, ніж може здатись з першого погляду. Вони означають дію, але дією може називатись також і емоційний стан. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись впізнавати дієслова, які пов’язані з емоціями, та працювати саме з ними. На екрані перед учнем є малюнок, на якому зображено казкову тваринку, котра переживає певні емоції. Їх легко вгадати по міміці істоти: чи то вона всміхається, чи то сміється, чи то плаче – варіантів безліч, як і багата гама людських почуттів. Під зображенням є кілька дієслів, що називають емоційний стан та пов’язані з ним дії. Учень має обрати те слово, що підходить до малюнка за сенсом. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де буде не тільки нова емоція та інші дієслова, а й інша істота. Різноманіття казкових тварин, котрі намальовані у приємному стилі та вельми якісно, гарантує інтерес дитини до виконання вправи. А саме завдання стане чудовим тренуванням для розширення мовного діапазону учня, який тепер зможе пояснювати емоції не тільки іменниками (котрі почуття називають), а й дієсловами, які виражають дії у емоціях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Дії в емоціях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися