Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення – це мовна конструкція, що складається з кількох слів. Ці слова, маючи кожне своє лексичне значення, доповнюють один одне і створюють повноцінне повідомлення. Але для цього дані слова мають граматично пов’язуватись між собою. У ході виконання цієї вправи дитина буде вивчати способи створення цього зв’язку. На екрані перед учнем міститься речення. Воно не є повним, адже пропущено останнє слово, на місці якого просто пуста ділянка. Дитина має завершити речення. Щоб це зробити, необхідно з-поміж кількох варіантів малюнків, що знаходяться під реченням, знайти вірний. Орієнтуватись учень має не тільки за сенсом, а й за граматичними ознаками. Наприклад, якщо у реченні вказано слово «мудра», то очевидно, що слово, до якого відноситься цей прикметник, жіночого роду, а відтак саме його і треба вибрати дитині серед інших варіантів. Важливо, що обирати учень має не слова, а саме малюнки. Кожна ілюстрація виконана у гарному стилі, деталізована та якісно зроблена. А головне – поєднання буквено-символічного ряду з візуальним стимулює пам’ять дитини та її увагу. Коли ж учень зробить свій вибір, то перейде до наступного етапу вправи, де інше речення теж треба закінчити вірним малюнком, обраним з-поміж різних (і нових) варіантів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Доповнюємо речення малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися