Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Приголосні звуки української мови поділяються на кілька підвидів: на глухі та дзвінкі. Хоча всі приголосні утворюються при поєднанні голосу та шуму. Дзвінкими називаються ті приголосні звуки, при творенні яких шум майже не використовується, практично тільки голос. У ході виконання цієї вправи дитина вивчає ці приголосні, бо працює саме з ними. На екрані перед учнем з'являється слово. Воно зображено не повністю – відсутня одна літера. Той предмет чи явище, яке називає це слово, намальовано поряд. Малюнок додає вправі не тільки більш цікавий зовнішній вигляд, а й відволікає дитину, змушуючи її концентрувати увагу на буквах, що в свою чергу дасть можливість краще запамʼятати урок. Окрім того, малюнок ще й є підказкою для того, щоб зрозуміти, яким має бути слово у повному вигляді. Під самим словом є кілька букв, серед яких є одна, що підходить для того, щоб доповнити його. Коли дитина робить вибір, то, незалежно від того, чи це рішення правильне, проходить на наступний рівень завдання, де на дитину чекатиме нове слово та нові літери, але завжди – дзвінкі приголосні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Дзвiнкi приголоснi
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися