Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лексичне значення слова є тим, що, власне, людина має на увазі, коли це слово промовляє. Але воно нерозривно повʼязане з послідовністю своїх складників: літер на письмі та звуків в усному мовленні. Якщо літери у слові поміняти місцями, воно може докорінно змінити своє значення. У ході виконання цього завдання дитина буде вивчати саме цей нюанс. На екрані перед дитиною міститься слово. Над ним є завдання, у якому зазначено, як має виглядати нове слово, утворене з літер першого. Поряд літає намальована фея – цей образ найкраще асоціюється з чарівними перетвореннями. Її наявність додає елементу гри. Щоб перетворити одне слово на інше дитині треба просто поміняти місцями літери так, щоб кінцевий результат був подібний до слова-мети, вказаної у завданні. Коли дитина це робить, то проходить на наступний рівень вправи, де треба виконати аналогічну дію, щоправда вже з іншим словом. Важливо, що завдяки цьому завданню дитина усвідомлює всю важливість правильного порядку літер у словах. Це не тільки посилює інтерес до їхнього вивчення, а й розвиває грамотність. Важливо, що з одного рівня на інший дитина рухатиметься навіть якщо припуститься помилки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Гра "Перетвори слово"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися