Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки української мови діляться на два типи: голосні та приголосні. Перші при вимові використовують тільки голос, тому при подовженому виголошуванні не змінюють звучання. Другі містять у своїй структурі також і шум, тому якщо їх промовляти протяжно, звучання звука змінюється. Але ці тонкощі більше повʼязані з навчанням. В навколишньому світі дитина постійно зустрічається з голосними звуками. Тільки осягнувши це, дитина зацікавиться їхнім вивченням. Власне, цьому й присвячено дану вправу. На екрані дитина бачить певну ілюстрацію. Казкового ведмедика, який одягнений у костюмчик. Під ним знайомі дитині овочі та фрукти. Завдання полягає у тому, щоб обрати той плід, назва якого починається із вказаної у завданні голосної. Коли учень це робить, то проходить далі, до наступного рівня вправи. Там дитина побачить вже іншу ілюстрацію. Тепер перед ведмедиком улюблені ягоди. Змінюється й буква-орієнтир. Але механіка залишається тією ж самою, як і на попередньому рівні. Учень має знайти необхідний плід та передати його ведмедику. І навіть якщо учень помилиться, то все одно продовжить виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Голосні навколо нас
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися