Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-які слова можуть починатись як на голосний, так і на приголосний звук. Це цілком стосується й імен. Але особливість саме цього розряду слів полягає у тому, що вони відносяться до власних назв, отже перша літера буде великою завжди, а не тільки якщо слово стоїть першим у реченні. Тож завдяки вивченню імен, що починаються на голосний (а саме цьому присвячена вправа), дитина зможе запамʼятати, як виглядають великі варіанти всіх літер, які використовуються для написання голосних звуків. На екрані дитина бачить малюнок людини. Це може бути хлопчик чи дівчинка – адже й імена бувають як чоловічими, так і жіночими. Наприклад, хлопчик, який поспішає кудись з плакатом, або дівчинка з великим альбомним листком. Отже дитина з-поміж імен, які зображені під малюнком персонажа, бачить також кілька варіантів імен, які можуть підходити для намальованої людинки. Але тільки одне з них починається на літеру, яка позначає голосний звук. Саме це імʼя має вибрати дитина, після чого воно зʼявиться на плакаті чи аркуші паперу у зображеного персонажа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Імена на голосний
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися