Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ігровий аспект та сюжетна складова є дуже важливими для збереження зацікавленності дитини до опрацювання тієї чи іншої теми. У ході виконання цього завдання учень буде не просто обирати з-поміж кількох варіантів потрібну літеру або ж шукати її чи переміщувати. Замість цього дитина має самотужки вставляти букву на певне місце, друкуючи її. Але окрім такого росту рівня самостійності у роботі ця вправа має ще один суттєвий плюс – у ході її виконання дитина зустрінеться з улюбленими казковими персонажами. На екрані перед учнем міститься ілюстрація, яка зображує того чи іншого казкового героя, наприклад, гнома чи фею. Під малюнком є назва цього створіння з казки. Але ця назва є неповною, адже у слові пропущену якусь букву, чи то з початку, чи, може, з  кінця. Дитина має самостійно вписати у порожню клітинку потрібну літеру, пригадавши назву того чи іншого персонажа, якого учень бачить на екрані, з книги, історії або мультфільму. Після цього учень переходить до нового рівня завдання, де бачить вже іншого персонажа, і знову треба буде згадати його імʼя та вписати пропущену літеру, але завжди, на кожному з етапів даної вправи, ця літера передає саме голосний звук.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Казкові голосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися