Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслово – самостійна частина мови, яка означає дію або стан, а також відповідає на відповідні питання: «що робить?», «що зробить?» і має специфічні граматичні категорії, такі як вид, час тощо. Дуже важливо пам’ятати, що дієслово використовується як центр повідомлення, на одному рівні з іменником. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись підбирати до іменника відповідне дієслово. На екрані перед учнем зображено об’єкт, який виконує певну дію. Наприклад, це може бути людина, що займається певною професійною діяльністю. Над малюнком є питання, у якому професія цього персонажа прямо називається. Учню треба вибрати з-поміж двох поданих знизу дієслів те, що називає дію,  яку цей персонаж виконує. Наприклад, вчитель вчить. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де буде новий персонаж та інші варіанти дієслів для нього. Важливо, що у своєму виборі дитина керується тільки логікою і власним словниковим запасом. Підбираючи до іменника дієслово, дитина також засвоює певні потрібні асоціативні зв’язки. Це важливо для того, аби дитина краще орієнтувалась у навколишньому світі, розуміючи роль кожної професії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Хто що робить?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися