Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа використовує прислівники, які означають час, а також знання дитини про вимір цього самого часу з метою розвитку логічного мислення учня. На екрані є невеликий текст. Він складається з кількох коротких, але пов’язаних між собою за сенсом речень. Вказується нинішній день тижня, день, коли буде відбуватися подія. Після цього ставиться питання про те, коли ця подія станеться відносно нинішнього дня. Варіанти відповіді, звісно, мають форму прислівників, наприклад: «сьогодні», «завтра», «післязавтра». Учень, аби відповісти вірно, має прослідкувати загальну думку повідомлення, пригадати послідовність днів тижня, після чого використати прислівники для орієнтації у часі. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де на неї також чекатиме низка фраз, які підведуть до загального питання. Варіанти відповіді завжди матимуть прислівникову форму, хоча самі слова також змінюватимуться з кожним етапом. Цікавість до виконання вправи посилюється за допомогою ілюстрацій, які зображують те, що відбуватиметься через певний час (або відбувалось раніше – в залежності від питання етапу).

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.8
Коли це вiдбувається?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися