Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Різноманіття у форматі та вигляді вправи – єдиний дієвий спосіб зробити вивчення та повторення навчального матеріалу дійсно цікавим для дитини. У ході виконання цього завдання учень матиме змогу використати свої знання голосних для цікавої інтерактивної гри. На екрані учень бачить перед собою малюнок, на якому казковий ведмедик рибалить. От тільки рибки у нього незвичайні. Під товщею води плавають букви. Ведмедику підійдуть тільки ті літери, які на письмі позначають голосні звуки. Їх і має зловити учень та перенести ведмедику на гачок його вудочки. Коли дитина допоможе ведмедику спіймати голосний, то почнеться наступний етап виконання завдання, де треба буде виконати аналогічну операцію, але букви, звісно, будуть вже іншими, як приголосні, так і потрібна дитині голосна. Завдяки цьому завданню учень закріплює вміння відокремлювати з ряду літер саме ті, що виражають на письмі голосні звуки. Але не останнє значення має й візуальне оформлення. Ігровий формат виконання вправи та можливість взаємодіяти з казковим персонажем посилюють цікавість дитини до завдання, але важливим також є і приємний стиль малюнка.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Ловимо голосну
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися