Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Свята відіграють величезне значення у культурі людства. Для дитини здебільшого будь-яке свято – це привід повеселитись, відпочити від навчання та поласувати солодощами. Але свята мають перш за все культурний сенс, який описується за допомогою слів і термінів. У ході виконання цього завдання учень буде тренуватись у вмінні впізнати свято за його словесним описом. На екрані перед дитиною міститься текст, що складається з кількох речень. Вони досить чітко та докладно описують свято: коли його відзначають, як та хто. Під текстом є кілька варіантів відповіді на питання про те, що ж це за свято. Учень і має обрати один з цих варіантів. Коли дитина це робить, то вчиться сприймати інформацію, яка подається у досить великому об’ємі текстового розміру, тренує аналітичні та логічні здібності, а окрім того – запам’ятовує вірне написання тих чи інших свят, які, як і імена, іноді пишуться з великої літери. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний рівень, де також треба буде обрати свято, що підходить під опис, тільки текст, звісно, буде іншим. Навіть якщо учень заплутається та помилиться, то все рівно продовжить виконання завдання, просто спочатку побачить вірний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Називаємо свято
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися