Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Голосних звуків в українській мові значно менше, ніж приголосних. І кожен голосний позначається на письмі за допомогою своєї літери. У ході виконання даної вправи дитина краще вивчить ці літери для того, щоб в майбутньому впевнено ними користуватись. На екрані перед учнем кожного разу з'являється новий коротенький віршик. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає  у тому, щоб знайти слова, у яких є літера, яка позначає один з голосних звуків, та виділити їх, натиснувши. Коли учень це зробить, то перейде до наступного етапу, де побачить перед собою вже інший віршик і голосні вже треба буде шукати зовсім інші. Важливо, що  голосні завжди нові, тож протягом виконання цього завдання дитина має змогу повторити всі літери, які використовуються для написання голосних звуків. Кожний віршик є маленьким текстом-розповіддю, тож вправа має і сюжетну основу, хоча вони не повʼязані між собою. Важливо, що є й додаткове візуальне оформлення, наприклад, якщо йшлося про ягоди, їхні малюнки теж будуть на екрані. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Обираємо літеру, що позначає голосний
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися