Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Назва тексту має коротко, лаконічно та ємко відображати його тему, те, про що в цьому тексті йде мова. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься підбирати заголовок до текстового повідомлення. На екрані учень бачить кілька речень, які об’єднані спільною темою. Під текстом учень бачить також два можливих варіанти для заголовка, тобто назви цього повідомлення. Вибрати вірний учень має за змістом. Якщо у реченнях йшлося, скажімо, про весну, то, вочевидь, заголовок, де замість цього слова є «осінь» не підійде. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічну дію, тільки вже з новим текстом. Враховуючи, що на кожному етапі треба працювати з досить великими об’ємами інформації, інтерес дитини до завдання не вщухає. Крім того, кожен текст супроводжує малюнок, який ілюструє те, про що йдеться у повідомленні. І навіть якщо дитина допустить помилку та зробить невірний вибір, то все рівно пройде на наступний етап, але спершу вірний варіант заголовку стане виділеним на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Обираємо назву тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися