Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожного дня дитина бачить та оперує великою кількістю предметів. Йде мова про речі, які знайомі учню по дому, у побуті. Зокрема це посуд. Кожен його вид має свою назву, знання якої є корисним саме по собі, адже збагачує словниковий запас, а також допомагає краще комунікувати з близькими. Вивченню різних слів, якими називаються предмети посуду, і присвячена ця вправа. На екрані перед дитиною міститься малюнок, на якому зображено персонажа. Йому треба передати певний предмет посуду. Вибрати його треба з-поміж інших, які є на столі трохи в стороні. У завданні, яке супроводжує малюнок, цей предмет прямо називається. Отже все, що дитині треба зробити, це згадати який саме об’єкт називається цим словом. Завдання це просте, але разом з тим воно є дуже корисним, адже учень не тільки запам’ятовує нові назви (або вчить, якщо деяких не знав), а й може згадувати назви всіх предметів, що зображено на столі, якщо виконуватиме цю вправу разом з батьками. А наявність додаткового персонажу тільки додає вправі більшої глибини, збільшує ігровий аспект та посилює цікавість учня до її виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Обираємо посуд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися