Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зовнішньо літери, які позначають на письмі голосні звуки не мають спільної риси, яка б їх відрізняла від тих, що позначають приголосні. Символ, який створений для написання кожного звуку унікальний, тож задля того, щоб зрозуміти, який саме звук позначається кожному коректному випадку, треба вивчити всі літери. У ході виконання цього завдання дитина повторює знання всіх літер. На екрані перед учнем міститься зображення двох дітей. Кожен з них тримає у руках аркуш з літерою. Одна з них голосна, а інша – приголосна. Дитина бачить завдання, яке міститься над зображенням і обирає ту літеру, яку треба. Після цього починається наступний етап вправи, де знову треба обирати між двома буквами, тільки тепер вже іншими. Важливо, що на новому етапі змінюються не тільки літери, а й завдання: так якщо на попередньому рівні учень мав знайти літеру, яка позначає приголосний, то на новому треба шукати - літеру, яка позначає голосний. Це різноманіття змушує дитину проявляти увагу, виконуючи завдання. І навіть якщо учень заплутається і припуститься помилки, завдання все одно продовжиться, і дитина перейде на наступний рівень. Таким чином кожна помилка – це не програш, а просто корисний досвід.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Обираємо потрібну літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися