Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У іменних частин мови (іменник, прикметник, числівник та займенник) є кілька особливих граматичних ознак. Це завдання присвячено ще одій з них– відмінку. Їх сім, кожен визначає форму слова у тій чи іншій ситуації, кожен відповідає на свої питання, а тому й має свої закінчення. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись працювати з відмінками, але не вивчаючи назви кожного. На екрані міститься зображення групи предметів. Їхня кількість вказана числівником. Залишається підібрати з-поміж кількох варіантів тотожних за лексичним значенням слів той іменник, якій відповідати як числу, так і відмінку числівника. Наприклад, два дерева, вісім ягід. Коли дитина робить свій вибір, то проходить до наступного етапу завдання, де треба виконати аналогічні дії, тільки вже з новими предметами. Також у вправі є вже знайомий образ хробачка-вченого.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.9
Обираємо правильне слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися