Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує серію завдань, присвячених тренуванню вміння дитини розрізняти голосні та приголосні звуки, а також впізнавати літери, які позначають їх на письмі. У даній вправі особливе значення має ігровий елемент. Дитина вчиться граючись, що стимулює її увагу та дозволяє отримувати задоволення від процесу здобуття нових знань. На екрані перед учнем зображено справжній малюнок, повноцінний та багатоскладовий: дві будки-хатинки та кумедний доброзичливий песик. На будках написані слова, з яких одне починається літерою, що позначає голосний, а інше - літерою, що позначає приголосний звук. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти його та перемістити песика до будки з потрібним словом. Коли учень робить це, то переходить до наступного етапу вправи. Песик змінюється, як змінюються і слова на будках. Ця вправа робить особливий акцент на інтерактивності. В купі з яскравими, деталізованими і стильними ілюстраціями, а також наявністю персонажа, якому треба допомогти вибрати будку, вправа перетворюється на справжню цікаву гру. І у випадку помилки правильна відповідь зʼявиться на екрані, і учень продовжить виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Песик та будки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися