Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість слів української мови належать до самостійних частин мови. Їхня особливість у тому, що вони мають лексичне значення, тобто коли людина їх промовляє, то повідомляє про щось, називаючи предмет чи дію, або описуючи їх. Зміна значення слів, що належать до самостійних частин мови, здійснюється за допомогою додавання або вилучення з їхньої структури літер. Навіть одна «зайва» буква може докорінно змінити значення слово. Це й треба зрозуміти дитині під час виконання цієї вправи. На екрані перед учнем міститься малюнок, який зображує певний предмет. Також є буква, що ставиться до чи після цього обʼєкту. Дитина, знаючи назву обʼєкту, просто підставляє до цього слова вказану букву – і в результаті слово повністю змінюється, зʼявляється назва іншого предмету чи явища. Таким чином ця вправа – класична гра з ребусами. Мета дитини – відгадати слово та вказати його з-поміж інших варіантів під малюнком, щоб перейти до наступного етапу, де буде новий ребус.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Ребуси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися