Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені вивченню обєʼєктів навколишнього світу. На даному етапі словниковий запас дитини вже має бути досить великим, а знання, які учень отримав протягом цього курсу, допоможуть з цим словником запасом працювати, використовувати його ефективно у спілкуванні, грамотно будуючи речення та узгоджуючи слова, значення яких дитина вже знає досить добре. Проте знання деяких тем варто довести до найкращого рівня. І особливо це стосується тих тематик, які мають звʼязок з чимось, що дитина бачить щодня. Наприклад, одяг. Предметів одягу насправді досить багато, і більшість з них має свою назву, застосування, при цьому маючи велику варіативність зовнішнього вигляду та вибору матеріалу. Тобто два купальника можуть виглядати зовсім по-різному, мати різний колір, різний фасон та бути зробленими з різних матеріалів – але при цьому обидва ці предмети залишаються купальниками, адже відомі головні ознаки саме цього одягу. Завдяки цій вправі учень покращить свої знання з цієї теми. На екрані перед учнем міститься зображення шафи. Біля неї є кілька предметів одягу – різних для кожного наступного етапу завдання. Також є персонаж, якому треба допомогти класти речі, поклавши одяг до шафи, але не весь, а лише якогось певного виду. Цей вид називається у завданні. Наявність цього додаткового персонажу додає завданню ігрового аспекту і робить його виконання більш цікавим для дитини. Отже учень читає завдання, шукає відповідний одяг у наборі біля шафи і вішає його туди. Після цього дитина проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим предметом одягу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.6
Речі у нашій шафі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися