Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі слова відображають не тільки предмети та явища, які вони називають, а й існування певної ієрархії між ними. Наприклад, тварини. Кожен окремий вид живих істот має свою назву, але разом з тим всередині одного виду є диференціація за віковою ознакою та за статтю. У ході виконання цього завдання учень ознайомиться саме з цим явищем. На екрані перед дитиною міститься малюнок трьох тваринок. Всі вони належать до одного виду, але при цьому є зображення дорослого самця, дорослої самички та дитинча цих тварин. І кожне має свою назву. Під кожним малюнком є підпис. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає як раз у тому, щоб перемістити малюнки згідно з підписом кожного, щоб над словом «бик» був саме він, а не корівка чи теля. Коли дитина вірно переміщує тварин, то проходить на новий етап, де будуть нові слова і нові звірі. Також на екрані є зображення фермера. Наявність цього персонажа ніяк не впливає на сюжет або механіку виконання вправи, але додає їй ігрового елементу. Окрім того всі ілюстрації виконані яскраво та деталізовано, тож розпізнати тварин за статтю та віком буде легко навіть попри те, що вони належать до одного виду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.8
Родини тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися