Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівники, які вказують на місцезнаходження предмета, здатні не тільки виявляти те, де він знаходиться орієнтовно горизонтальної чи вертикально їосі. Також прислівники називають відстань від предмета. Для цього використовуються слова «близько» та «далеко». Завдяки цій вправі учень тренуватиметься використовувати саме ці слова. На екрані перед учнем цікава та багатоелементна ілюстрація. Це може бути ферма, на якій живуть звірі, або ставок з купую водяних квітів. Кожен малюнок дуже детально пропрацьований, тож учню буде цікаво виконувати дану вправу, просто вивчаючи кожне зображення, які замінюють одне одного на різних етапах вправи. У завданні, яке супроводжує малюнок, вказано, який саме об’єкт треба виділити. Орієнтиром є відстань до певного предмета. Наприклад, треба вказати на жабеня, яке знаходиться близько від берега. Тож учню залишається просто проаналізувати малюнок та з-поміж різних жабенят знайти та виділити те єдине, що дійсно ближче до берега, ніж інші. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншими об’єктами, от тільки, можливо, треба буде шукати вже ті предмети, що знаходяться далі від певного орієнтира.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.6
Розпізнаємо близько/далеко
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися