Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Істоти, які живуть у морі, цікаві для дитини саме своєю загадковістю, адже здебільшого діти у житті стикаються зі свійськими тваринами і іноді – з дикими звірами у зоопарку. Але водна фауна різноманітна, тож і об’єм слів, які присвячені саме її, у мові теж вельми великий. Ця вправа присвячена розширенню словникового запасу дитини саме за рахунок цих назв. На екрані перед учнем є багатоскладовий малюнок. Дитина бачить перед собою зображення дівчинки, яка ловить на вудочку когось з морських істот. У завданні до кожного етапу ця істота називається. Учню треба знайти її з-поміж інших і перенести на гачок дівчинки-рибалки. Після цього починається наступний етап завдання, де будуть інші підводні мешканці, а також інше слово у завданні, яке називає потрібну тварину. Таким чином, проходячи з етапу на етап, дитина розширює свій запас слів, присвячений саме морським тваринам. Важливо, що всі вони зображені яскраво та деталізовано. Якість ілюстрацій має збільшити цікавість дитини до виконання вправи та стимулювати запам’ятовування кожної назви всіх відшуканих істот. А наявність ще одного персонажа (дівчинки-рибалки) додає вправі ігрового аспекту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.11
Розпізнаємо морських iстот
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися