Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа буде цікавою для учня завдяки яскраво вираженому ігровому аспекту. При вивченні будь-якої теми різноманіття формату вправ грає важливу роль у збереженні цікавості до предмету. У ході виконання цього завдання учень буде повторювати свої знання про приголосні звуки, але робити у грі. На екрані перед дитиною зображено будівельника, який стоїть з двома тачками. На кожній з них по літері, а поряд стоїть масивний будівельний кран. Учень має передати на крюк цього крану з двох літер ту, яка на письмі позначає приголосний звук. Коли учень це робить, то переходить на новий етап завдання. Це виражається у зміні літер на тачках. Але на всіх етапах одна з них виражає приголосну, а друга – голосну. При чому на кожному рівні завдання літери різні, але вибрати слід завжди приголосну. І навіть якщо дитина помилиться, то все одно продовжить виконання вправи. Просто зображення з правильним варіантом зʼявиться на екрані під хибним. Таким чином учень зможе вчитись на власних помилках. Крім того, важливо, щоб дитина повністю пройшла вправу, бо на кожному етапі учень повторює нову приголосну.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Розпізнаємо приголосні звуки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися