Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Багатство мови неосяжне: фактично, будь-який предмет або об’єкт навколишнього світу має у ній своє відображення – своє слово, яким його називають. Наприклад, пернаті літаючі створіння називаються птахами, а ті, що ходять по землі, вкриті шерстю та годують своїх дитинчат молоком – звірами, або ссавцями. Але і кожен вид птахів має свою назву. Вивченню їх і присвячено цю вправу. На екрані перед дитиною зображено кілька птахів. Всі вони намальовані не тільки якісно і яскраво, а досить деталізовано. Зображено не лише їхню зовнішність, а мінімально – їх спосіб життя. Наприклад, те, що пелікан харчується рибою, або дятел стукає по дереву. Над цими малюнками є завдання, у якому вказано, яку саме птаху треба виділити. Власне, це і має зробити дитина. Назва птахи вказана конкретно, тож, якщо учень вже знає її, то без проблем виділить потрібну істоту. А якщо не знає, то допоможуть батьки, адже вправу цю рекомендовано проходити разом з ними. В такому випадку дитина не тільки запам’ятає назву кожної вказаної у завданні птиці, а й буде батькам називати й інших зображених пернатих, що тільки розширить словниковий запас. Як тільки дитина зробить свій вибір, то пройде на наступний етап, де будуть інші птахи та нове слово у завданні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.10
Розпізнаємо птахів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися