Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тварини – одна з найулюбленіших тем для вивчення дитиною будь-якого віку. І дитячий інтерес до фауни можна використати з метою розширення словникового запасу слів учня, чому й присвячено цю вправу. На екрані перед дитиною міститься дві зони. Перша відведена для диких тварин, а друга – для домашніх. Під ними є ряд малюнків, які зображують різних живих істот. Це можуть бути собаки, леви, пінгвіни та слони – набір вельми великий, а всі малюнки виповнені якісно, деталізовано та яскраво, тож учню буде легко впізнати будь-якого знайомого звіра чи пташку. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити кожне зображення у відповідну зону. Тобто розподілити всіх живих істот, які є на екрані, на домашніх та диких тварин. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де під зонами для звірят будуть вже нові тварини. Особливість виконання вправи полягає у тому, що краще за все її виконувати разом з батьками, аби називати їм кожну тваринку, яку відправляють чи в одну, чи в другу клітину. Якщо ж учень побачить незнайомого звіра, то батьки розкажуть про нього. Таким чином учень дізнається більше назв тварин і краще їх запам’ятовує завдяки візуальній складовій вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.9
Розрізняємо домашніх і лісових тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися