Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки прислівники є незмінною частиною мови, яка не має різних граматичних категорій на кшталт числа, відмінку та роду, сенс кожного слова, що належить до цієї частини мови, не змінюється в залежності від обставин використання цього слова. Це значить, що для того, аби описати місцезнаходження певного предмета, треба використати відразу кілька прислівників: один, який орієнтовує по вертикальній осі, другий – по горизонтальній, третій, якщо потрібно, уточнить, чи знаходиться означений об’єкт всередині чи ззовні іншого. Варіантів багато. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься знаходити «координати» предмета згідно з вказівками, отриманими від прислівників. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох предметів. Їх п’ять: зверху ліворуч та праворуч, знизу ліворуч та праворуч і один об’єкт по центру. Всі ці предмети не називаються, але у завданні вказано, який саме з них треба виділити, аби передати персонажу, зображеному поряд. Ця вказівка містить тільки прислівники, які орієнтують учня по малюнку. Наприклад, поліцейському треба дати об’єкт, що знаходиться зверху ліворуч – і спершу відкидає всі об’єкти, що знаходяться праворуч, а потім і той, що внизу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Розрізняємо ліворуч зверху/праворуч знизу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися