Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожен вид діяльності має свою специфічну лексику. Це стосується, зокрема, і спорту, який є однією з цікавих для дитини тем. У ході виконання цього завдання учень буде розширювати свій словниковий запас завдяки словам, які пов’язані зі спортом. На екрані перед дитиною зображено кілька предметів, які мають відношення до різних видів спорту. Особливість їхня в тому, що вони спеціалізовані. Наприклад, ключка має відношення тільки до хокею, а не до, скажімо, волейболу чи фехтування. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб з-поміж всіх предметів вибрати той, який пов’язаний з тим видом спорту, який вказано в завданні. Важливо, що зображення спортивних атрибутів супроводжується підписами, тож дитина, вивчаючи їх, розширює свій словниковий запас. Знайти правильну відповідь дуже легко, адже поряд з цими малюнками є також зображення персонажу, який займається цим видом спорту. Наприклад, якщо треба знайти атрибут футболу, то поряд буде хлопчик, який б’є ногою по футбольному м’ячу. Отже знайти такий самий чорно-білий м’яч буде дуже просто. І коли дитина зробить свій вибір, то перейде до наступного етапу завдання, де треба з-поміж вже інших предметів знайти той, який буде пов’язаний вже з іншим видом спорту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Розрізняємо види спорту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися