Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Текст – це певна кількість речень (іноді – буквально два, а іноді – ціла книга), які об’єднані однією темою та ідеєю. Для кращого розуміння повідомлення тексту, його смислових акцентів та формування правильного зв’язку між поняттями речення мають певний порядок. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати саме над порядком речень у тексті. На екрані перед учнем міститься кілька фраз. Всі вони описують предмет, але кожна – по-своєму, описуючи суто певну сторону об’єкта. Поряд з кожним реченням є кнопка, натиснувши на яку дитина почує фразу, яка має бути на цьому місці. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити речення згідно з цим «планом». Коли учень це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру, от тільки речення (а значить і текст в цілому) будуть нові, як і новим буде предмет для опису. Важливо, що цей об’єкт, що описується фразами, зображено поряд за допомогою невеликої, але деталізованої та якісної ілюстрації. Таким чином учню доводиться сприймати та опрацьовувати відразу кілька елементів, що розвиває його вміння концентруватись, пам’ять та аналітичні здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Розташовуємо речення в правильному порядку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися