Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі слова української мови прямо наслідують ті звуки, що видають звірі у природі. Наприклад, «гав-гав» собачки або «няв-няв» кішки. Особливість цих слів полягає у тому, що вони містять склади, які повторюються, а відтак пишуться через дефіс. Тема тварин та природи зажди була для будь-якої дитини особливо цікавою, тож ознайомлення зі складами, що повторюються, найкраще робити саме через цю тему. На екрані перед учнем зображено малюнок. Він досить багатоскладовий, хоча й виконаний у мінімалістичному стилі: зображення тваринки на тлі поля. Під малюнком є кілька варіантів того, які саме звуки вона, ця тваринка, видає. Учень також бачить і особливі кнопки біля кожного такого вигуку. Натиснувши на них, він має змогу прослухати ці слова. Отже, завдання, що ставиться перед дитиною, полягає  в тому, щоб вибрати те слово, яке відповідає зображеній істоті. Коли учень це робить, то проходить до наступного етапу, де на галявині зʼявиться вже інша тваринка. Звуки також, звісно, постійно змінюються.У цьому завданні дитина легко і ненав'язливо запамʼятовує принцип утворення складів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Склади в світі тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися