Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова можуть використовуватись для зовсім різних цілей. Здебільшого дитина починає свідомо працювати з тими зі слів, що називають предмети, тобто з іменниками. Лише потім дитина вчить прикметники, тобто слова, що характеризують обʼєкт, наприклад, за кольором. Для кращого вивчення дитиною цього звʼязку між іменником і прикметником і було створено цю вправу, що має форму захоплюючої гри. На екрані зображено дитину, яка грає в хованки – вона ховає предмети, які тримає в руках. Ці предмети різні, але мають однаковий колір. Сховати їх  дитина має у дві коробки, що також пофарбовані у відповідний колір, причому назва його навіть написана на коробках. От тільки у одну з них потрібно покласти предмет, що має чоловічий рід, а у другий – що має рід жіночий (або середній – в залежності від етапу завдання). Обрати, який обʼєкт до якої саме коробки варто покласти, має вже учень. Для цього треба підставити назву кожного обʼєкта до слова-прикметника і подивитись, яке з них до нього підходить. Скажімо, якщо у дівчинки в руках яблуко, то воно «зелене», а не «зелений». Коли дитина робить свій вибір, то проходить до наступного етапу, де знову будуть хованки обʼєктів, от тільки  вже інших.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Сортуємо предмети по коробках
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися