Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча алфавіт є базою під час вивчення літер, його використання виходить за рамки основ мови. Наприклад, саме завдяки алфавіту складаються словники. У них слова розміщують також у певному порядку: їхні перші літери йдуть у алфавітному порядку, а якщо перші літери однакові, то той самий принцип використовується для других, третіх – і так поки слово не закінчиться. У ході виконання цього завдання дитина буде знайомитись із принципом використання абетки у розміщенні слів. На екрані дитина бачить зображення блокнота, у якому мають бути записані різні назви тих чи інших обʼєктів, наприклад, овочів. Але наразі вказано лише першу назву. Ті слова, що залишились, треба розмістити у правильному порядку, і має це зробити сам учень. Для цього він порівнює перші літери слів, обираючи, яка у абетці знаходиться спочатку, а яка – йде за нею. Коли дитина визначилась з цим, залишається тільки пересунути ці слова правильним чином, для чого їх треба розмістити у блокноті. Після того, як учень це зробить, почнеться наступний етап вправи, на якому треба буде виконати аналогічну дію, але вже з іншими словами. Малюнок блокнота супроводжується ілюстраціями одного з тих предметів, назви яких у ньому вказані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Ставимо слова в алфавітному порядку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися