Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як значення слова визначається правильним розташуванням літер у його складі, так і порядок складів впливає на слово. При цьому, якщо у словесній конструкції замінити, або просто викинути тільки одну літеру, вгадати його все одно буде можливо і відносно легко. А от якщо поміняти місцями склади, то слово впізнати вже набагато важче. Саме цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед дитиною міститься зображення певного предмета чи обʼєкта. Цей малюнок має приємний вигляд та цікаве оформлення. Слово, що називає його, міститься поряд, от тільки склади, які входять у його будову, змінені місцями. Учень аналізує зображення, впізнає слово, яким має називатись цей обʼєкт, і знаходить той склад, який є першим. Після цього залишиться тільки розташувати ці склади у правильному порядку, відгадавши слово. Важливою підказкою для дитини є наявність кнопки звукового сигналу. Учень натискає на неї і чує це слово. Кнопка дозволяє співвіднести обидва рівні мовлення: усний та писемний. А це робить знання мови більш цілісним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Створюємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися