Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо склади виступають в якості будівельного матеріалу для слів, як і літери, значить, учень може не тільки використовувати їх для доповнення або відновлення конструкцій, де певні елементи пропущені. Дитина може сама створювати слова за допомогою складів. Саме цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед учнем зображено два слова. Біля кожного є ілюстрація, що зображує названий предмет. Дитина аналізує зображення, бачить, з яких складів побудовані слова. Над ними є порожні поля. Учень має взяти по першому складу з кожного слова і зробити з них нове, третє, додавши ці склади у порожні поля у правильному порядку. Це завдання має потужний ігровий аспект і є своєрідним ребусом, адже над порожніми ланками є ще один малюнок, що зображує обʼєкт, назву якого дитина і має збудувати. При цьому у завданні конкретно вказано, які саме склади з двох слів має брати учень - два перших. Ще однією важливою підказкою для учня є те, що потрібні склади завжди виділяються одним кольором. Коли ж учень робить свій вибір та переміщує необхідні елементи до порожніх зон, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічну вправу, тільки слова, як і малюнки, будуть вже інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Створюємо слово зі складів (ребус)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися