Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розповідь про роль кожної професії у житті суспільства та окремої людини, яка цією діяльністю безпосередньо займається, – все це робиться за допомогою мови. Отже дуже важливо, щоб дитина правильно зрозуміла, чим займається лікар або вчитель – це допоможе орієнтуватись у світі та краще пізнати людей, а ще підготує до вибору майбутнього фаху діяльності. На екрані перед учнем зображено малюнок людини у робочій формі. Впізнати професію зображеної особи легко завдяки особливостям її форми. Скажімо, лікар носить білий халат, а військовий – камуфляжну форму. Під малюнком людини є зображення кількох предметів, які використовуються у роботі. З-поміж них треба знайти той єдиний, який потрібен саме зображеному спеціалісту. Малюнок цього предмету треба «вкласти» в руку персонажа. Після цього починається новий етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії, але вже з представником іншої професії. Важливий нюанс завдання полягає у тому, що бажано його виконувати разом з батьками, аби описувати їм хід думок, назву кожної професії та коротко пояснювати, який саме предмет та чому належить зображеному персонажу. А батьки можуть допомогти дитині розширити свій кругозір.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Вчимо професії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися