Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Загадка – це традиційна гра, яка виконує роль також й чудового тренажера на логічне мислення, розвиває аналітичні здібності і покращує вміння володіти мовою. Не дивно, що загадки є традиційною частиною українського фольклору. У ході виконання цього завдання дитина буде відгадувати загадки, які допомагають аналізувати лексичне значення слів та розвивають мовне чуття, тобто здатність вільно оперувати поняттями мови, впізнавати слова та змінювати їхню форму згідно з метою висловлювання. На екрані перед дитиною зображено загадку, яка має традиційну фольклорну форму. Вона образна, містить епітети, метафори та символізми. Іншим кольором позначені слова, на які учень має звернути особливу увагу – ця фраза у загадці й натякає на відповідь. Під загадкою є кілька малюнків, які є варіантами. Учень має вибрати той, що, на його думку, є вірним. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де треба виконати аналогічну дію, тільки загадка, звісно, буде іншою, як і варіанти відповіді. Те, що ці варіанти мають вигляд ілюстрацій, додає вправі більш цікавий вигляд та посилює інтерес до її виконання з боку дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Відгадуємо загадку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися