Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки в усній мові та літери в письмовій – це найперший рівень будівельного матеріалу для слів, але не єдиний. Наступний етап – це склади, які є поєднанням кількох літер чи звуків за певними принципами. Вивчення складів дає дитині можливість краще працювати зі словами в цілому. У ході виконання цього завдання дитина буде вчитись розпізнавати склади. Це перший крок на шляху до оволодіння даною темою. На екрані перед учнем міститься слово, яке супроводжується красивою ілюстрацією, на якій зображено предмет чи обʼєкт (наприклад, тваринку), який цим словом називається. Учень бачить малюнок, аналізує його і вголос читає або прослуховує слово. Під ним, цим словом, міститься кілька складів. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати з-поміж них той, з якого слово починається. Після того, як учень зробить свій вибір, починається наступний рівень вправи: зʼявляється інша картинка з новим словом. Основна  мета  завдання полягає в тому, щоб дитина навчилась сприймати склади як окремі одиниці мовлення. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Вказуємо на склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися