Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча прислівник пов’язується саме з дієсловом, він від дієслова не походить, як, наприклад, прикметник від іменника. Більше того – слова, які належать до даної частини мови, не змінюються за граматичними категоріями. Проте самі вони можуть описувати мінливі поняття, наприклад, розмір або місце знаходження. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиме вміння працювати з поняттям зросту: як з точки зору мови, так і у прикладному сенсі. На екрані перед учнем міститься цікава ілюстрація. Вона багатоскладова: є повноцінний фон, персонажі, деталізовані малюнки. У вправі використані казкові образи, наприклад, Червоної Шапочки та Сірого Вовка. Завдання, яке ставиться перед дитиною, досить просте: треба просто обрати, який з наведених персонажів є вищим або нижчим від іншого. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап вправи (при чому не важливо, чи цей вибір вірний, адже у випадку помилки учень все рівно продовжує виконання завдання), де будуть нові персонажі, ріст яких треба порівняти. Змінюється й завдання. Якщо на минулому етапі, скажімо, треба було знайти більш низького героя, то на новому – більш високого.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.10
Вищий чи нижчий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися