Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Різноманіття приголосних звуків української мови пояснюється тим, що є велика кількість варіантів змінення звука при вимові, якщо він формується і за допомогою шуму, і за допомогою голосу. У випадку з голосними звуками тільки голос та форма губ мають значення для звучання, тому їх, голосних, і менше. І серед приголосних особливо виділяються шиплячі звуки. Голос при їх творенні майже не використовується. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати з літерою «ч», яка на письмі передає однойменний шиплячий звук. Особливість його в тому, що в українській мові «ч» завжди залишається твердим. Тому важливо, щоб дитина, виконуючи вправу та слухаючи слова з цим звуком, це запам'ятала. На екрані учень бачить перед собою три намальованих обʼєкти. Всі вони підписані, тож впізнати їх можна без проблем. Дитина має вибрати з-поміж них той, назва якого починається на літеру «ч». Зробивши це, учень проходить до наступного етапу, де бачить аналогічний набір з кількох предметів, серед яких один теж починається на «ч». Цікавість до виконання вправи посилюється завдяки красивим ілюстраціям.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Вивчаємо Ч
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися