Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Час та вміння його вимірювати відіграє у житті людини вельми велику роль. Саме тому люди навчились це робити багатьма способами, використовуючи різні природні явища як орієнтири. Один з найочевидніших – зміна дня та ночі. Час, який проходить від одного світанку до нового – це доба (хоча здебільшого прийнято міряти від опівнічної години), а сім діб – це тиждень. Кожен день має свою назву, яка виникла на базі тих чи інших культурних явищ. Завдяки цій вправі дитина має змогу повторити та краще засвоїти назви днів тижня. На екрані перед учнем містяться дні тижня, які розташовані у вірній послідовності (щоб учень, вивчаючи їх, міг також і це повторити та засвоїти), при чому слова-назви зображені на хмаринках. Завдання, яке ставиться перед дитиною, дуже просте і полягає у тому, щоб виділити натиском той чи інший день. Простота завдання у тому, що назва цього дня вказана у самому завданні. Тож учню буде дуже легко зробити свій вибір і перейти на наступний етап вправи, де треба буде відшукати вже ніше слово. Сенс вправи полягає у тому, що інші дні використовуються як орієнтири для швидкого пошуку того, який треба. Отже учень скоріше запам’ятовує розташування днів між собою. А наявність хмаринок, пташок та сонечка робить завдання візуально гарним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.14
Вивчаємо днi тижня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися