Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки мова є головним засобом спілкування, більшість явищ та предметів навколишнього світу так чи інакше знайшли своє в ній відображення: вони мають назву, а їхні властивості можна описати словами, іноді навіть спеціально створеними для тих чи інших особливих явищ термінами. Це цілком стосується і музики. У ході виконання цього завдання дитина знайомиться зі словами, які використовуються для опису музичних інструментів. На екрані міститься зображення кількох з них. Кожен малюнок деталізований та якісно зроблений, тож учню буде легко впізнати інструмент. Окрім того, кожен з них ще й підписано. Над цими зображеннями є завдання, де вказано, який саме інструмент треба знайти та виділити. Зробити це буде дуже легко, адже назву інструмента вказано, отже учню треба просто знайти це ж саме слово. Але мета завдання полягає якраз у тому, щоб дитина, розглядаючи малюнки, запам’ятовувала назви інструментів. Саме тому, швидко рухаючись між етапами вправи (виділивши потрібний інструмент, учень відразу йде на новий рівень), учень знайомиться все з новими і новими видами інструментів, адже кожен раз перед ним інша їхня трійця.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Вивчаємо музичні інструменти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися