Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Природа багатогранна та дуже цікава, особливо для дітей, яким подобається вивчати все живе. У кожної рослини і у кожної квітки є своя назва. Вивченню їх і присвячена ця вправа. На екрані перед учнем є кілька квітів. Вони зображені майстерно: якісно передані кольори, їхня будова та навіть пропорції. Кожен малюнок супроводжується назвою, тож всі зображення підписані. Над ними є завдання, у якому вказано, яку саме квітку треба виділити з-поміж інших. При чому у формулюванні завдання вона називається прямо, отже знайти її буде дуже легко. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де буде нова трійка квіток. Важливо, що всі вони підписані, а тому у процесі руху між етапами учень вивчатиме нові назви квітів або закріпить вже відомі для нього. Тому це завдання виконується не на швидкість. Бажано, аби учень звертав увагу на кожну квітку, а не лише на ту, яку треба знайти. Важливо, що навіть якщо дитина поквапиться і випадково помилиться і виділить не ту квітку, то все рівно пройде на наступний етап. Тоді вірний варіант просто з’явиться поряд з неправильним, і дитина зможе навчитись на власній помилці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.12
Вивчаємо назви квітів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися