Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Приголосні звуки в українській мові становлять переважну більшість. Причина цього явища полягає у тому, що відмінності між звучанням диктуються варіантами артикуляції і подання голосу чи шуму, і тут у приголосних набагато більше варіантів для різноманіття, ніж у голосних. Тому не дивно, що приголосних більше. І майже кожен звук представлений на письмі своєю буквою. Але є серед них особлива – буква «щ». Вона завжди передає два звуки: «шч», і звучить твердо. Хоча при швидкій вимові вони зливаються у один звук, правильно все ж їх розділяти під час розмови. Завдяки цій вправі дитина повторює правильну вимову цієї букви і водночас запам'ятовує її вигляд. На екрані перед учнем міститься віршик, певна частина слів якого починається або має у собі цю літеру. Дитина прослуховує віршик, чуючи правильну вимову літери «щ», після чого має натиснути на всі слова, які цю букву містять. Коли учень це зробить, то перейде на наступний етап. Там буде новий віршик з літерою «щ», але спосіб виконання завдання буде таким самим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Вивчаємо Щ
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися