Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Серед літер, які позначають на письмі голосні звуки, особливо виділяються так звані йотовані. Це літери «я», «ю», «є», «ї». Їхня особливість полягає у тому, що звукова конструкція кожної літери включає в себе як звичайний голосний звук (відповідно «а», «у», «е» та «і») у поєднанні із завжди мʼяким приголосним «й». В залежності від обставин та позиції літери при вимові цей звук «й» може зникати або навпаки – проявлятись досить яскраво. Наприклад, якщо з йотованої літери починається слово, то при його вимові обидва звуки – і голосний, і приголосний «й» – вимовляються чітко, те саме стосується і випадків, коли йотована голосна стоїть після апострофа. У ході виконання цього завдання дитина буде закріпляти ці знання. На екрані перед собою учень бачитиме слово, де пропущено одну літеру. Під словом, яке також супроводжується яскравим та гарним малюнком, міститься кілька варіантів букв, які можуть підійти до пропущеної. Але підходить тільки одна – і це завжди йотована голосна. Обравши її, дитина має прочитати слово. Після цього починається наступний рівень, де треба виконати аналогічні дії вже з іншим словом та новою йотованою голосною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Вивчаємо Я, Ю, Є, Ї
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися