Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники пішли саме від іменників, і, як зрозуміло з назви цієї частини мови, використовуються для їхньої заміни. Тому попри те, що загалом набір займенників обмежений, питання, на які вони відповідають, співпадають з тими, на які відповідають іменники. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться із займенниками. На екрані перед учнем міститься малюнок об’єкта. Він має назву. Це слово вказано у завдані і є іменником. І це слово можна замінити. Варіанти для заміни є під малюнком. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати з-поміж них правильний варіант. Наприклад, слово «хлопчик» можна замінити на слово «він», бо цей займенник передає чоловічий рід і є досить універсальним. Жодне інше слово (окрім іменників-синонімів, які в завданні не використовуються) тут не підійде. Учень робить свій вибір, після чого проходить на наступний етап, де буде інша ілюстрація, назва якої дається у завданні до етапу. А також будуть і нові варіанти, серед яких – той єдиний, який є підходящим займенником. Завдяки цьому завданню дитина не тільки знайомиться з цією частиною мови, а й вчиться на практиці використовувати її.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Знайомимось із займенником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися