Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рід – одна з граматичних категорій, яка є властивою для всіх іменних частин мови: іменників, числівників, прикметників і займенників. Для останніх він відіграє особливу роль. Справа в тому, що за допомогою цієї категорії можна підібрати відповідний займенник до майже будь-якого іменника. «Майже» – бо є також категорія числа. Займенники, як і іменники, бувають у однині та множині. У ході виконання цього завдання дитина навчиться працювати з займенниками, використовуючи обидві ці граматичні категорії. На екрані перед учнем міститься речення. У ньому є кілька різних іменників, які відрізняються між собою як за родом, так і за числом. Їх можна замінити займенниками. У завданні, що сформулювало над чим реченням, міститься вказівка на те, який конкретно займенник може бути використаний у цьому випадку. Отже дитині треба знайти у реченні слово, яке б було іменником та узгоджувалося б з вказаним займенником у роді та числі. Коли учень це зробить, то проходить на наступний етап завдання, на якому треба виконати аналогічну дію, тільки речення вже буде іншим. Новий буде і займенник. Речення на всіх етапах супроводжуються ілюстраціями, які роблять виконання вправи більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Займенники в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися