Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно з вченням про мову, складом є набір літер, де є  голосна. Це означає, що одинока приголосна, або навіть ряд таких звуків не утворюють окремого складу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у створенні складів за допомогою додавання до приголосних голосних. На екрані перед учнем міститься зображення приголосної. Літера знаходиться у рамочці з дитинкою-персонажем поряд. Також є спеціальна кнопка, натиснувши на яку, учень почує відповідний склад. Під всіма цими елементами знаходиться кілька літер, з-поміж яких тільки одна є потрібною. Користуючись аудіо сигналом, візуальними підказками та знанням про склади, дитина має обрати правильну літеру – ту, що передає на письмі голосний звук. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічне завдання, тільки вже літери будуть різні, як буква-основа, так і варіанти. Іншими будуть і малюнки, і, звісно, аудіо сигнал. Важливо, що рух між рівнями завдання здійснюється незалежно від того, чи правильний варіант обрав учень. Навіть якщо він помилиться, то все одно пройде далі, просто правильна відповідь спочатку зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Збираємо склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися