Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Склади, як відомо, є такими ж важливими елементами для будівництва слова, як і окремі літери. Але при цьому працювати зі складами дещо важче, адже відгадати, про яке саме слово йдеться, якщо в ньому бракує цілого складу, вже  складніше. Саме цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься слово, але воно є неповним – у ньому пропущено останній склад. Дитині, перед тим як обирати з-поміж кількох варіантів потрібний склад, необхідно зрозуміти, що ж це за слово. У цьому учню допоможе ілюстрація, що знаходиться поряд і зображує предмет, який цим словом називається. Зрозумівши, що за слово має бути, дитина підставляє на порожнє місце склади, обираючи той, повернення якого відновить слово у потрібній формі. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де виконає аналогічну дію, але вже з іншим словом. Важливо, що на кожному рівні дитина буде працювати саме зі складами, а не з окремими літерами. Таким чином склади починаються сприйматися дитиною як окрема одиниця мови. І навіть якщо дитина помилиться, то все одно пройде на наступний рівень завдання, просто спочатку побачить правильний варіант відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Збираємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися