Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення приголосних звуків і літер, які виражають їх на письмі, починається з вміння впізнавати деякі окремо взяті з них. Для цього дитині треба не тільки памʼятати форму літери, а й проявити уважність та зосередженість. Саме ці якості й вміння розвиває дана вправа. На екрані перед учнем є двовірш. Дитина читає його та аналізує. Деякі предмети, що названі у цьому віршику, зображуються поряд у вигляді цікавих та приємних ілюстрацій, які доповнюють картинку і роблять вправу в цілому більш цікавою. Учень має, прочитавши речення, порахувати скільки разів повторюється літера, яка була вказана у завданні зверху. Коли дитина знаходить кількість, скажімо, літери «в», то у вигляді цифри має самостійно надрукувати її у спеціальному порожньому полі. Коли дитина це робить, то незалежно від того, чи правильну відповідь вона дасть, чи ні, починається наступний етап завдання. І перед учнем з'явиться новий віршик, а буква, кількість якої треба буде порахувати у ньому, теж стане іншою. Важливо, що у цьому завданні дитина працює з повноцінним текстом, а отже, тренує також і навички читання, і диференційне мислення, бо для пошуку і перерахунку певної літери, треба вміти її відокремлювати від тексту в цілому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Рахуємо приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися