Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина буде опрацьовувати всі звуки та букви слова. На екрані перед дитиною міститься написане слово. Воно супроводжується невеликою ілюстрацією обʼєкта (це завжди фрукт чи овоч), який цим словом називається. Учень бачить всі букви, що входять до складу цього слова. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб серед усіх цих літер знайти ті, які використовуються для позначення голосних звуків. Важливо розуміти, що такими є й так звані йотовані літери, тобто ті, в склад яких входить голосний звук та звук «й». Такими літерами в українській мові є «я», «ю», «є», «ї». Коли дитина робить свій вибір та виділяє голосні, то проходить далі, на новий етап вправи. Там учень знову отримає аналогічне завдання, тільки слово буде вже іншим, а отже і набір літер. Таким чином дитина зможе повторити свої знання про звуки та до кінця осягнути різницю між голосними і приголосними. Також ця вправа є корисною для розвитку уваги та вміння зосереджуватися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Знаходимо голосні в назвах фруктів та овочів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися